Naš startup DotYourSpot X Yellow Dot sudjeluje na CES 2024

Na najvećem svjetskom sajmu potrošačke elektronike CES 2024, sudjeluje i naš startup DotYourSpot X Yellow Dot, korisnik infrastrukture i stanar UNIST Tehnološkog parka – SpinIT inkubatora.

Consumer Electronics Expo ili CES održava se svake godine u Las Vegasu i jedno je od najboljih mjesta za vidjeti nove potrošačke tehnologije mjesecima ili ponekad godinama, prije nego što budu dostupni za kupnju. Na sajmu su izložena najnovija dostignuća i gadgeti u području osobne tehnologije, prijevoza, zdravstvene zaštite, održivosti i još mnogo toga, s rastućom upotrebom umjetne inteligencije gotovo kamo god pogledate.

Osim DotYourSot X Yellow Dot na sajmu sudjeluju još dva hrvatska startupa Ani Biome i CircuitMess.